Certifikáty

Prohlédni si národně i mezinárodně uznávané certifikáty, které jsme získali a které potvrzují, že splňujeme ty nejvyšší nároky v oblasti výrobních procesů, hygieny a ekologického zemědělství.Certifikát BIO

Chceme ti na stůl dodat jen to nejlepší z čisté pošumavské přírody. Proto je pro nás důležité znát původ zvířat, prostředí ve kterém žijí, způsob jak je o ně pečováno a taky to čím jsou krmena. Máme radost, že jsme na vybrané produkty získali certifikát představují ochrannou známku pro bio potraviny. Tyto naše produkty splňují veškerá ustanovení zákona o ekologickém zemědělství. Dodržování těchto ustanovení je důsledně kontrolováno a při porušení může být certifikát kdykoliv odebrán.

Certifikát IFS

Důsledně dodržujeme přísná hygienická pravidla a správné výrobní procesy, za což jsme obdrželi certifikát mezinárodně uznávaných standardů IFS (International Food Standard). Tyto standardy vyvinuly německé a britské distribuční řetězce za účelem vytvoření jednotných pravidel bezpečnosti a kvality potravin. Jejich uplatňování je vyžadováno řetězci při výrobě potravin vlastních tzv. “privátních značek”. Základem standardů jsou pravidla správné výrobní a hygienické praxe, analýza rizik, stanovení kritických kontrolních bodů (HACCP) a další legislativní požadavky potravinového práva EU na výrobky, procesy a kvalifikaci personálu.